kültür başlığı

ÇEŞITLILIK VE KAPSAYICILIK

#TogetherDifferent
​​​​​​​
Straumann Group olarak, kim olduğumuz, nasıl düşündüğümüz ve neler yaşadığımızla ilgili farklılıklarımızı kutluyoruz. Kapsayıcı kültürümüz her birimizin değerli ve duyulduğunu hissetmemizi sağlar ve her gün daha fazla gülümseme yaratmak için bizi birleştirir.

STRAUMANN GROUP'TA ÇEŞITLILIĞI NASIL ANLIYORUZ?

Çalışanlarımızla ilgilenmeyi öncelik haline aldığımız için iş gücümüz büyüdü.
Bireysel farklılıkları kucaklamak ve kutlamak
Bireysel farklılıkları kucaklamak ve kutlamak
Cinsiyet, cinsiyet kimliği, yaş, uyruk, etnik köken, engellilik, cinsel yönelim, kültürel geçmişler, bilişsel farklılık, düşünme stillerinde çeşitliliğin tanınması
İş ve yaşam deneyimlerinin yanı sıra çeşitli bakış açılarını bir araya getirmek
img1
FARKLI INSANLAR ŞIRKETIMIZI GÜÇLENDIRIR
Farklı insanların yeni fikirler ve bakış açıları getirdiğine ve bizi daha fazla öğrenmeye, yaratıcılığa ve yeniliğe yönlendirdiğine inanıyoruz. Şirketimizde çeşitliliğe sahip olmak, çeşitli müşteri ve hasta popülasyonlarımızı daha iyi anlamamızı, sürdürülebilir bir yüksek performans kültürünü, üstün iş sonuçlarını ve karlı sonuçları beslememizi sağlar.
img1
KAPSAYICI ORTAM BAŞARIMIZA KATKIDA BULUNUR
Herkesin başarımıza katkıda bulunabilecek bir sesi ve benzersizliği olduğuna inanıyoruz. Bu, Temel İnançlarımıza ve Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Sözümüze de yansır.
Herkes İçin Fırsat Eşitliği
HERKES IÇIN FIRSAT EŞITLIĞI

Hizmet verdiğimiz çeşitli hastalar içi dahili bir ekip temsilcisi oluşturmaya büyük değer veren fırsat eşitliği işvereniyiz. Farklı insanların farklı fikirlere ve farklı çözümlere yol açtığını görüyoruz. Devam eden sürekli bir çalışmayız, kendimizi ve içinde yaşadığımız toplumu sürekli olarak zorluyor ve geliştiriyoruz. Çeşitliliği her haliyle gururla kucaklıyoruz.

Straumann Group çeşitliliği ve kapsayıcılığı teşvik ve garanti eder. 


Straumann Group'ta çeşitlilik ve kapsayıcılık girişimleriKAPSAYICILIK FARKINDALIĞI

Gerçekten kapsayıcı olmanın ne demek olduğunu anlamak ve koçluk yapmak için her fırsatı değerlendiriyoruz ve her gün nasıl "Kapsayıcılığı Seçebileceğimizi" araştırıyoruz. Bu kültürümüzün temelini atıyor.


FARKLI INSANLARI CEZBETMEK VE ELDE TUTMAK

Her rol, ekip ve işlevdeki çeşitliliğimize dikkat ediyoruz. Bu, iç Yetenek Yönetim Süreçlerimiz tarafından desteklenen işe alımları düşündüğümüzde aktif olarak tartışılmaktadır. 


YÖNETIMDE CINSIYET TEMSILI

Yönetim Kurulu Mentorluk Programımız ile toplumsal cinsiyet eşitliğini besliyor, Kadın İmplantoloji Ağımız (WIN) aracılığıyla kadınlara implant diş hekimliği konusunda ilham veriyor ve onlarla etkileşimde bulunuyoruz.

ÇEŞITLILIĞI KUTLAYIN

Uluslararası bir şirket olarak Straumann Group'un çeşitliliğini kutluyoruz. Dünyanın hangi bölgesinden çalışıyor olursanız olun, kültürel benzersizliğinizi ve mirasınızı tanıyoruz.