kültür başlığı

GELIŞME VE ÖĞRENME

Öğrenme tutkunuzu takip edin
​​​​​​​​​​​​​​

Straumann Group'ta kendi kariyer maceranızı seçersiniz. Mevcut hızlı beceri geliştirme çağında, kim olduğunuzu daha iyi anlamanızı ve nasıl büyümek istediğinizi düşünmenizi teşvik ediyoruz. Proaktif olarak liderlik ve mentorluk fırsatları ve işinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak kaynaklar sağlayarak kariyer yolunda kendinize sürekli meydan okumanızı, öğrenmenizi ve daha da büyümenizi sağlıyoruz.

STRAUMANN GROUP'TA BÜYÜMENIZE VE GELIŞMENIZE NASIL YARDIMCI OLURUZ?

img1

GELIŞTIRME PLANLAMASI VE GERI BILDIRIM KÜLTÜRÜ

Siz ve yöneticiniz düzenli olarak bağlantı kurar ve nerede olduğunuzu, nereye gitmek istediğinizi ve kendinizi sürekli geliştirme seçeneklerini tartışmak istediğinizi daha iyi anlamak için zaman ayırın. Yapıcı bir gelişim ortamı oluşturmak için, çalışanlarımızın kariyer tercihlerini ve isteklerini paylaştıkları insan geliştirme platformumuz "OurSuccess"e de erişebilirsiniz. Ayrıca, gelişiminizi her açıdan görebilmeniz için en yakın iş arkadaşlarınızın yapıcı geri bildirim sağlayabildiği "360° geri bildirim" de teşvik ediyoruz. 
img1

WELEARN – KÜRESEL BIR ÖĞRENME PLATFORMU

İnsanların çok farklı şekillerde öğrendiklerini biliyoruz. Küresel öğrenme platformumuz "weLearn", insanlarımızın kendi şartlarında, kendi zamanlarında öğrenmelerini sağlayan zengin öğrenme kaynakları bulabilecekleri yerdir. İnsanlar mevcut işleri için beceriler öğrenebilir veya bir sonraki için proaktif olarak beceriler geliştirebilirler. Ayrıca yöneticinizin desteğiyle sınıf veya harici eğitime kaydolabilirsiniz. 
img1

BIR SONRAKI IŞINIZI DAHILI KARIYER PLATFORMUMUZDA BULUN

Straumann Group ailesinin bir parçası olduktan sonra, dahili çalışan gelişimine öncelik verdiğimiz iç geliştirme boş pozisyonlarının ek görünürlüğüne sahip olursunuz. Burada yeni işler, esneme projeleri ve kısa süreli işler bulabilir ve büyüme hedeflerinizi iç fırsatlarla ilişkilendirmek için ilham alabilirsiniz. 
img1

KIŞISEL GELIŞIM PROGRAMLARIMIZLA POTANSIYELINIZI GENIŞLETIN

Uluslararası bir şirket olarak, büyüme programlarımız farkındalık, mentorluk, proje yönetimi becerileri, dil dersleri ve çok daha fazlasını geliştirmek için tasarlanmış, ülkeden ülkeye uyarlanmıştır.
img1

KÜRESEL YETENEK YÖNETIMI - YETENEĞINIZE EN ÇOK IHTIYAÇ DUYULAN YERI BELIRLEME

İnsan kaynakları içinde "Grow" ekibimiz, kuruluşumuzdaki yetenekleri belirlememize ve taşımamıza yardımcı olmak için küresel yetenek yönetimi süreçlerimizi denetler. 
img1

KARIYER GELIŞTIRME PROGRAMLARI – GELECEĞE HAZIRLIK

Dünya çapında liderlik, erken kariyer, satış mükemmelliği, operasyonlar ve gelecekteki beceri geliştirmeyi destekleyen çok çeşitli hedefli iç geliştirme programlarımız var. 

DÜNYAYI DEĞIŞTIRIN – STRAUMANN GROUP LIDERI OLUN 

Büyük liderler dünyayı değiştirir ve ilham verir. Liderlik Akademimiz bunu yapmak için liderlerimizi oluşturur ve güçlendirir. Geçmiş ve gelecekteki başarımız liderlerimize bağlıdır. Bu becerileri kazanmanıza yardımcı olabiliriz, böylece başkalarına daha iyi bir dünya yaratmak adına ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için ilham verebilirsiniz.

Aşağıda, bir Straumann Grubu liderinin sahip olması gerektiğine inandığımız nitelikler yer almaktadır.
img1

ETKI OLUŞTURUN

img1

MÜŞTERI ADAYI DEĞIŞIKLIĞI

img1

ÖZ FARKINDALIĞI BÜYÜTÜN

img1

ÖĞRENME TUTKUSUNUN PEŞINDEN KOŞUN

img1

İNSANLARIN GELIŞIMINI TEŞVIK EDIN

img1

EKIPLER VE ILIŞKILER OLUŞTURUN